O Nás

Braca sport Ltd. je litevsko-maďarská společnost založená v roce 1991 bývalými vynikajícími rychlostními kanoisty Andrašem Trebitschem a Arunasem Tomkevičiusem.

Braca sport je značka spojená s nejlepšími výsledky na nejvyšších sportovních kanoistických soutěžích světa zejména díky profesionálnímu přístupu při přípravě a dokonalé realizaci záměrů výroby. Vynikající kvalita našich pádel spolu s nedostižným servisem, který poskytují distributoři po celém světě, se stala základem dominantního postavení v počtu získaných olympijských medailí a vítězství ve světových pohárech a šampionátech.

Od roku 2008 zastupujeme v České republice značku Brača sport s kompletním servisem pro profesionální i amatérské závodníky. Všechna pádla jsou vždy připravena k okamžitému dodání. Na rozdíl od ostatních partnerů Brača nabízíme navíc možnost bezplatného testování všech modelů.

Věříme, že se staneme partnerem Vaší sportovní kariéry a budeme s Vámi, až dosáhnete cíle s našimi pádly a sny o vítězství se stanou skutečností.

Váš tým Kayakcentrum.com

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide